Ochranné lišty dverí - Kia Picanto, 3-dverová od r.2011

Ochranné lišty dverí - Kia Picanto, 3-dverová od r.2011

Kvalitné bočné ochranné lišty dverí vyrobené z polyuretánu ochránia dvere Vášho automobilu od škrabancov, odretiu laku a preliačin spôsobené neohľaduplnými vodičmi pri otváraní dverí na parkovisku. Všetky lišty od Rider sú ochranné a zároveň dekoratívne.

31 € s DPH

Skladové číslo: F-28

Dostupnosť: Expedujeme do 3 dní

Výrobca: Rider Auto
Farba: čierna
Materiál: polyuretán (PU)
Montáž: obojstranná lepiaca páska 3M
Obsah balenia: lišty (obe strany auta), sáčky s handričkami na odmastenie karosérie, návod
Výrobca bočných ochranných líšt má certifikát TUV systému riadenia kvality ISO 9001:2000.
ochranné lišty dverí, ochranné lišty, bočné lišty 

Ochranné lišty dverí sú vyrobené z polyuretánu s použitím technológie lisovania plastov. Výhodou týchto líšť je absencia akéhokoľvek kovu, ktorá by mohla spôsobiť koróziu karosérie.
Aplikácia bočných ochranných líšt na dvere je veľmi jednoduchá a to pomocou kvalitnej obosjtrannej lepiacej pásky 3M.
Materiál, z ktorého sú lišty vyrobené je veľmi ľahký a pri správnej montáži podľa návodu budú slúžiť po mnoho rokov.
Zakúpením ochranných líšť na dvere ochránite svoje vozidlo proti škrábancom a malým preliačinám, ktoré spôsobujú neohľaduplný soféri pri neopatrnom otváraní dverí na parkoviskách.
Rider bočné ochranné lišty sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a originálnym dizajnom, takže Vaše auto žíska nový vzhľad.

Montáž ozdobných a ochranných líšť na dvere Rider auto
Montáž líšt robte až po podrobnom prečítaní tohto návodu a dodržujte poradie jednotlivých krokov popísaných nižšie.

  1. Než začnete s montážou ochranných líšt, je potreba zaistiť zodpovedajúce teplotné podmienky (20°C - 40°C), pokial možno rovnaké pre karosériu auta i montované lišty
  2. Starostlivo pripravte povrch karosérie v miestach, kde majú byť namontované ochranné bočné lišty. Za tým účelom je potreba najprv starostlivo umyt povrch pomocou normálnych čistiacich prostriedkov pre auto a následne odmastiť pomocou handričiek na odmastenie (súčasť balenia).
  3. Bez toho aby ste z bočných líšt odtrhávali ochrannú fóliu zo samolepiacej pásky (firmy 3M), priložte na karosériu a pripravte ju k ďalšej montáži.
  4. Následne odlepte z líšt farebnú (červenú) ochrannú pásku s nažte sa pritom nedotýkať lepiaceho povrchu. Lišty je treba nalepovať v smere od stredného stĺpiku smerom k nárazníkom auta.

Nesprávne alebo krivé nalepenie líšt môže spôsobiť ich nedostatočnú priľnavosť ku karosérií. Lišty by mali byť prilepené na karosériu hned na prvýkrát a ich odtrhávanie je s ohľadom na ich silnú priľnavosť neprípustné. Nalepené lišty je treba silno pritlačiť, zvlášť v miestach s lepiacou páskou. Výrobca nezodpovedá za škody vzniknuté nesprávnou montážou.

Model auta: Picanto

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info